Otomobil Ehliyeti olanlar Motosiklet Ehliyet Nasıl Alır?

Otomobil Ehliyeti olanlar Motosiklet Ehliyet Nasıl Alır?

Otomobil Ehliyeti olanlar Motosiklet Ehliyeti nasıl alır sorusu genellikle motosiklet tutkunu ve Motosiklet Ehliyet Belgesi almak isteyen Ankara Sürücü Kursu adaylarımız ve Ankara Ehliyet Belgesi kursiyerlerimiz tarafından bizlere sıklıkla sorulan sorulardan birisidir.

Öncelikle bu soruya doğru bir cevap verebilmemiz ve yönlendirebilmemiz için Ankara Sürücü Kursu adaylarımız ve Ankara Ehliyet Belgesi kursiyerlerimizin en B Otomobil Ehliyet Belgesi sahibi olmaları gerekiyor. B Otomobil Ehliyet Belgesi sahibi olup, Motosiklet Ehliyet Belgesi alacak kursiyerlerimiz için şartlarımızı size tablolu bir şekilde sıraladık.

Bunun ile birlikte sadece bizlere erişebilmek için Ankara Ehliyet Belgesi, Ankara Sürücü Kursu kelimelerinin dışında da Vip Sürücü Kursu, Çankaya Sürücü Kursu, Çankaya Sürücü Kursu adayları gibi kelimelerden de erişim sağlanabiliyor. Bizler sizlerin başarısından ziyade topluma olumlu ve trafik kazalarından kaçınan risk oluşturmayacak sürücüler yetiştirmeyi hedefliyoruz.

B Ehliyet belgesine sahip olupta A Motosiklet Ehliyet Belgesi, A1 Motosiklet Ehliyet Belgesi ve A2 Motosiklet Ehliyet Belgesi‘ne geçiş yapmak isteyen Ankara Sürücü Kursu adayları için geçiş şartları aşağıdaki gibidir;

B Otomobil Ehliyet Belgesinden A2 Motosiklet Ehliyet Belgesine Geçiş

[table id=20 /]

B Otomobil Ehliyet Belgesinden A1 Motosiklet Ehliyet Belgesine Geçiş

[table id=21 /]

B Otomobil Ehliyet Belgesinden A Motosiklet Ehliyet Belgesine Geçiş

[table id=19 /]

Bir yorum yaz.