Ankara C Ehliyet Belgeleri

Ankara C Ehliyet Belgeleri

Ankara da bulunan Sürücü Kursumuzda sizlere Ankara C Kamyon Çekici Ehliyet Belgesi, Ankara C1 Kamyonet Ehliyet Belgesi, Ankara CE TIR Ehliyet Belgesi, Ankara C1E Römorklu Kamyonet Ehliyet Belgesi hizmeti veriyoruz. Sizlerden Ankara da Sürücü Kursu arıyor ve kendinize uygun Ankara da En İyi Sürücü Kursuna ulaşmak istiyorsanız Vip Sürücü Kursu olarak sizleri kursumuza bekliyoruz. Sizler için Kamyon, Kamyonet, TIR Ehliyet Belgelerini detaylı olarak listeledik;

C SINIFI EHLİYET BELGESİ

C Kamyon / Çekici Sınıfı Ehliyet Belgesi‘nde kaliteli eğitim ve alanında uzman eğitmen kadrosuyla daima yanınızdayız.

C Kamyon / Çekici Ehliyet Belgesi; Kamyon ve çekici kullanacaklara verilir.

[table id=9 /]

 

C1 SINIFI EHLİYET BELGESİ

C1 Kamyonet Sınıfı Ehliyet Belgesi‘nde kaliteli eğitim ve alanında uzman eğitmen kadrosuyla daima yanınızdayız.

C1 Kamyonet Ehliyet Belgesi; C1 sınıfı sürücü belgesiyle kullanılan araçlara takılan ve azami yüklü ağırlığı 750 kilogramı geçen römork veya yarı römorktan oluşan ve katar ağırlığı 12.000 kilogramı geçmeyen birleşik araçlar ile B sınıfı sürücü belgesiyle kullanılan araçlara takılan ve azami yüklü ağırlığı 3.500 kilogramı geçen römork veya yarı römorktan oluşan ve katar ağırlığı 12.000 kilogramı geçmeyen birleşik araçları kullanacaklara verilir.

[table id=7 /]

 

C1E SINIFI EHLİYET BELGESİ

C1E Kamyonet Sınıfı Ehliyet Belgesi‘nde kaliteli eğitim ve alanında uzman eğitmen kadrosuyla daima yanınızdayız.

C1E Kamyonet Römorklu Ehliyet Belgesi; C1E sınıfı sürücü belgesiyle kullanılan araçlara takılan ve azami yüklü ağırlığı 750 kilogramı geçen römork veya yarı römorktan oluşan ve katar ağırlığı 12.000 kilogramı geçmeyen birleşik araçlar ile B sınıfı sürücü belgesiyle kullanılan araçlara takılan ve azami yüklü ağırlığı 3.500 kilogramı geçen römork veya yarı römorktan oluşan ve katar ağırlığı 12.000 kilogramı geçmeyen birleşik araçları kullanacaklara verilir.

[table id=8 /]

 

CE SINIFI EHLİYET BELGESİ

CE TIR Sınıfı Ehliyet Belgesi‘nde kaliteli eğitim ve alanında uzman eğitmen kadrosuyla daima yanınızdayız.

CE TIR Ehliyet Belgesi; C sınıfı sürücü belgesiyle kullanılan araçlara takılan ve azami yüklü ağırlığı 750 KG’ı geçen römork veya yarı römorktan oluşan birleşik araçları kullanacaklara verilir.

[table id=10 /]

Kamyon, Kamyonet, TIR Ehliyet Belgelerimizi sizlere Çankaya Ehliyet, Ankara Ehliyet, Çankaya Ehliyet, Vip Ehliyet olarak da ulaşabilir ve hizmet veriyoruz.

Bir yorum yaz.